KONST / Litografier / Färglitografi 14046283
nr 1404 6283
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 63/310. Motivet: 32x26, yttermått inklusive ram: 49x42 cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 juni 2021
kl 20:09:31
17/6 11:34:37
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström